FOTO & VIDEO PRODÜKSIYON

Görsel medyanın gücüne inanın! Yapılan araştırmalara göre, insan beyni görsel veriyi, yazıdan tam 60.000 kat daha hızlı işliyor.
Bir başka deyişle beynimize giden en kısa yol, gözlerimizden geçiyor! İnsanların %80’i, gördüklerini daha iyi hatırlarken yalnızca %10’u duyduklarını daha iyi hatırlıyor.
Sanal mecrada görsel içerik, 12 kat daha çok etkileşim alıyor.

Ürün Çekimi

Ortalama bir internet kullanıcısı, bir ürünü satın almadan önce tam 7 kere inceler. Potansiyel müşterilerinizi tam 7 kere ürününüze çekmek, akıllarında yer etmek için etkileyici, şık, kaliteli ürün görsellerine ihtiyaç duyarsınız.

Ürününüzün farklı açılardan detaylı bir şekilde gösterildiği profesyonel ürün çekimleri, markanıza ait ürünlerin rakipleri arasında öne çıkmasını sağlar. Ayrıca müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi ürününüz hakkında bilgilendirir, neyi satın aldıklarını açık seçik bir şekilde gösterir.

Ürün görselleri ve videoları aydınlık, yüksek kaliteli, dikkat çekici ve detaylı olan markaların satışları, düşük kaliteli ürün görsellerine sahip markalardan çok daha yüksektir.

Hem marka imajınızı güçlendirmek hem de satışlarınızı arttırmak için şık ve profesyonel ürün çekimlerine vakit ve bütçe ayırmalısınız.

ÖRNEK VIDEO TASARIMLARIMIZ

Video Prodüksiyonu

Markanızın çevrimiçi ortamlarda öne çıkması ve bilinirliğinizin artması için marka kimliğine uygun video ve görsel içeriklerden faydalanabilirsiniz. Markanızın kurumsal duruşu, hizmet verdiği sektör ve hikayesine uygun olarak kurgulanan özgün video içerikler, rakipleriniz arasından ayrışmanızı sağlayacağı gibi müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz ile verimli bir iletişim kurmanızı da sağlayacaktır.

ÖRNEK FOTOĞRAF ÇEKİMLERİMİZ